Gå til innholdet
Gamleroros_MG_8438_100x360

Kontakt

Røroshytta er en landsdekkende hytteleverandør og sammen med våre samarbeidspartnere hjelper vi deg hele veien frem til ferdig hytte. Kontakt oss for en hyggelig og uforpliktende hytteprat.
Salg Østlandet
Besøksadresse: Norsk Hyttesenter, Skjetten
Kjetil Sydhagen 
E-post: ks@roroshytta.no
Tlf: 40 43 53 13

Salg Fabrikk Røros:
Osloveien 24
7374 Røros
Jan Bjørnar Bårdstu
E-post: jan@roroshytta.no
Tlf.: 97 51 99 33

Administrasjon: 
Daglig leder:

Rune Høistad
E-post: rune@roroshytta.no
Tlf.: 97 99 66 22

Produksjonsleder:
Roger Berggård
E-post: roger@roroshytta.no
Tlf.: 45 97 86 50

Teknisk:
Kjell Magne Ryen
E-post: kmr@roroshytta.no
Tlf.: 97 99 66 68

Geir Brean
E-post: geir@roroshytta.no
Tlf.: 90 69 54 95

Kristoffer Tamnes
E-post: Kristoffer@roroshytta.no
Tlf.: 45 21 76 51

Tegner:
Jan Arne Sundmoen 
E-post: jan-a@roroshytta.no
Tlf.: 90 77 82 68

Telefon Fabrikk:
72 40 67 00




RH_Visningshytte_3940_1280x720
Oppdatert
Velg hytte